Декорування скла та дзеркала

Декорування скла. Піскоструминна обробка, фігурна кромка, фацет, гравірування, фарбування.

Декорування скла. Піскоструминна обробка, фігурна кромка, фацет, гравірування, фарбування.

Декорування скла. Піскоструминна обробка, фігурна кромка, фацет, гравірування, фарбування.

Гравірування по склу

Гравірування по склу виконується на багатофункціональному координатном центрі обробки скла INTERMAC MASTER 43 PLUS

Для повного задоволення потреб меблевого виробництва і будівельної індустрії при виконанні складних видів обробки і гравірувальних робіт наші фахівці використовують високотехнологічний багатофункціональний центр INTERMAC MASTER 43 PLUS.

Центр INTERMAC MASTER 43 PLUS дозволяє виконувати не тільки гравірувальні роботи і поглиблення довільної форми, але і прямолінійне і криволінійне гравіювання з поліруванням, криволінійне фацетування, криволінійне різання, свердління, фрезерування, обробку зовнішніх і внутрішніх торців скла.

Піскоструминна обробка (матування) скла

Піскоструминна обробка (матування) листового скла на фірмі ЛОСК

Звичайно ж, неповторну родзинку склу або дзеркалу надає піскоструминна обробка.

Ніжна матовість скла завжди привертає погляд, а піскоструминний малюнок на дзеркалі виглядає оригінально і стильно.

Великий досвід в області піскоструминної обробки скла дозволяє фірмі виконувати замовлення будь-якої складності, з будь-якими комбінаціями обробки (фарбування скла і дзеркал, обробка дзеркала з боку амальгами, різнобарвна фарбування і піскоструминна обробка виробів і т.п.). Різноманіття шаблонів, масок і робота дизайнера допоможуть Вам зробити правильний вибір піскоструминної обробки.

Продукція фірми ЛОСК з піскоструминної обробкою (матуванням)

Піскоструминна обробка прикрасить скло і дзеркало шаф-купе, декоративні дзеркала, скляні стільниці, полки зі скла, міжкімнатні скляні перегородки, вітрини, склопакети та багато інших виробів зі скла, а нанесення спеціальних рідин на оброблену поверхню  позбавить вас від турбот по ретельному догляду за нею.

Фарбування скла

Фірма ЛОСК пропонує в штучних і промислових масштабах для замовників і дизайнерів фарбоване скло товщиною від 4 до 19 мм.

Фарбоване скло від фірми ЛОСК

Фарбоване скло - популярна новинка меблевого і будівельного ринку.

Використання кольорового скла стало особливо актуальним останнім часом для створення модного і сучасного екстер'єру та інтер'єру. Це можуть бути фасади будівель, перегородки, приховуючі комунікації в інтер'єрі, двері для шаф-купе і кухонь, кухонні фартухи, міжкімнатні перегородки, розсувні двері, стільниці, торговельне обладнання, офісні меблі, так само можна використовувати забарвлене скло для оформлення стін, стель тощо.

Декоративне фарбоване скло - це скло, одна сторона у якого покрита рівним шаром фарби. Технологія, яку застосовує фірма "Лоск", дозволяє досягти сталості та рівномірності кольору, високої адгезії фарби зі склом і екологічної безпеки. Фарби, що застосовуються в процесі виробництва, не містять важких металів або хімічних речовин, шкідливих і небезпечних для навколишнього середовища.

Лакофарбові матеріали, використовувані при виготовленні, здатні витримувати температуру до 150 С°, стійкі до світла.

Декоративне фарбоване скло застосовують для дизайну інтер'єрів, де кольору відводиться важлива роль, а також для виготовлення меблевих фасадів. Завдяки вологостійкості покриття, дане скло можна так само застосовувати у ванних кімнатах, але повністю в воду його занурювати не можна.

Фарбування може здійснюватися як вручну, так і за допомогою спеціальної автоматизованої лінії забарвлення CML Finishing, завдяки якій проводиться фарбування великих партій однотипних виробів в стислі терміни.

Фацет

Прямолінійний фацет на склі від фірми ЛОСК

Фацет - різновид декоративної обробки кромки дзеркала або скла, при якій зовнішній край його зрізається під певним кутом.

Процес фацетування надає виробу особливу ​​розкіш, неповторність, вишуканість і елегантність за рахунок дивовижних візуальних ефектів переломлюющихся під кутом променів світла.Залежно від кута зрізу і товщини скла фацет може бути різної ширини від 10 до 40 мм.

Види фацета:

  • прямолінійний - використовується для обробки виробів з рівними краями
  • криволінійний - для обробки виробів з фігурним дизайном
  • односторонній - грань, скошена з одного боку
  • двосторонній - обробка скляного полотна з двох сторін.

При цьому можна використовувати шліфування, коли кромка набуває матовість і полірування - гладкість і прозорість. Скло або дзеркало з фацетом має велику сферу застосування: стільниці, двері, перегородки, скляні меблі, всілякі предмети інтер'єру.

Криволінійний фацет на склі від фірми ЛОСК