Дзеркало

Дзеркало для дому та офісу. Дзеркала для спортзалів і танцзалів з промисловою порізкою в Харкові.

Дзеркало листове в порізці. Дзеркало для дому та офісу. Дзеркала для спортзалів і танцзалів з промисловою порізкою в Харкові.

Дзеркало листове в порізці. Дзеркало для дому та офісу. Дзеркала для спортзалів і танцзалів з промисловою порізкою в Харкові.

Дзеркала для коридору та вітальні

Як театр починається з вішалки, так квартира починається з передпокою. Як використовувати цей простір? Є безліч варіантів. Пропонуємо вам дзеркальний. Дзеркало дає простору додаткову глибину і світло, візуально розширює його і є прикладом того, як декор «рятує» обмежену у просторі архітектуру.

Дзеркала для холу

Помпезні, в розкішному багеті дзеркала повертають нас у часи бароко і модерну, підкреслюючи велич і розкіш. Дивитися в таке дзеркало і відчувати себе королевою - яка жінка відмовиться від такого почуття?

Дзеркала для вітальні

Відбиваючись в дзеркалі, нюанси інтер'єру розповідають про мешканців, їх спосіб життя, смаки.
Дзеркала оригінальних форм, розташовані по периметру - немов додаткові вікна вітальні, звідки струмують теплі потоки світла, розкривають її обійми для друзів і знайомих. Все віддано спілкуванню з гостями. Все поруч і все відкрито!

Дзеркала для спальні

Третину життя кожен з нас проводить в стані сну. Дзеркало в спальній кімнаті відіграє особливу роль. Це елемент романтизму, вишуканості, стилю і зручності. Величезні дзеркальні шафи-купе підсилюють відбиття, видозмінюють простір, пропонуючи погляду свій варіант таємничості і спокою.
Радість і настрій приходять в спальню з першими променями сонця, які відбиваючись в дзеркалах сонячними зайчиками, переливаються всіма кольорами веселки, що свідчить про те, як прекрасне і дивовижне це життя.

Дзеркала для дитячої

Велика кількість дзеркальних контурів для оформлення дитячих приміщень дозволяє задовільнити навіть самі примхливі бажання наших юних клієнтів.
«Метелики» і «квіти», «кошенята» і «ведмежата» будуть досить привабливо виглядати в інтер'єрі музичних студій, в дитячих дошкільних закладах, в ігрових і в дитячих кімнатах, створюючи постійно казкову атмосферу та гарний настрій.
Наші фахівці зможуть втілити в життя будь-які дитячі фантазії, надавши їм бажані форми.

Дзеркала для їдальні

Сьогодні кухня, обладнана всіма дивами цивілізації, нарешті задумалась про те, щоб порадувати тих, хто в ній знаходиться не тільки своїм внутрішнім світом, але і своєю зовнішністю. Скляні мийки, гармонізація кухні з витонченістю і невагомістю обідніх столів зі скла, дзеркала химерно смачних форм, великих і маленьких розмірів допоможуть додати фарб до портрету квартири, кафе і ресторану.

Дзеркала для ванної кімнати

Дзеркало для ванної кімнати

Ще в давні часи римське місто не мислило своє існування без терм. Нові естетичні погляди спрямовували облаштування приміщення для водних процедур до нових горизонтів. Одне залишилося незмінним - непередбачуваний характер наших героїнь.
Для оновлення інтер'єру досить змінити старе дзеркало на нове. Відбиваючись в ньому, ваша ванна кімната прийме абсолютно новий вид.
Також, як жінка ретельно підбирає аксесуари до свого гардеробу, так і ми продумуємо до своїх моделей витончені «дрібнички», у вигляді величезної кількості поличок, ламп, світильників та інших корисних дрібниць.
Все для того, щоб можна було дивитися на зовнішній світ її великими і чистими "очима".

Дзеркало та Лоск

Нещодавно фірма Лоск була володарем унікальної лінії по виробництву дзеркал зі срібною амальгамою, але сьогодні наші фахівці зосередилися на різноманітності видів обробки дзеркала, дизайні і високій якості.

Різноманітність асортименту декоративних дзеркал, пропонованих фірмою "Лоск", надає широкі можливості архітекторам і дизайнерам для створення нових форм і декору. Розробки фірми в цій галузі відповідають сучасним тенденціям в світі моди і дизайну.

Фірма "Лоск" пропонує вам дзеркала для коридорів і передпокоїв, для холів, віталень, спалень і дитячих, дзеркала для їдалень, ванних і душових. У нас ви можете підібрати дзеркало під будь-який інтер'єр. Якщо у вас є бажання, ми також виготовимо вам дзеркало за вашим індивідуальним ескізом і дизайном. Дзеркало від фірми "Лоск" прекрасно прикрасить вашу шафу-купе. Величезний вибір малюнків і робота дизайнера додасть шафі-купе вишуканий і неповторний вигляд.

Дзеркало може бути виконано з нанесенням піскоструминного малюнка, вітража, фарбування. Фірма "Лоск" використовує для виробництва різних видів дзеркал кольорові дзеркала типу бронза, графіт, сатин, зелене, блакитне та інші.

Всі ці дзеркала, в порізці або у вигляді вже готових до продажу дзеркал, а також у вигляді ексклюзивних дзеркал, виготовлених за вашими еcкізами і дизайном, ви можете купити у фірмі Лоск.

Види обробки дзеркала:

  • фацет до 22 мм;
  • обробка кромки дзеркала (полірування, шліфування);
  • гравірування;
  • піскоструминна обробка;
  • фарбування (фарбування з боку амальгами - дзеркального покриття).
Вам потрібно авторизуватись, щоб мати можливість коментувати матеріали сайту.